Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef TBCHHD8548 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef TBCHHD8548 17 Inch Stone Fiber Oven Component with Durability and Heat Retention
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | TBCHHD8548 |
| Manufacturer Part # | TBCHHD8548 |
| Height | 1.9" |
| Width | 17.13" |
| Depth | 19.12" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef TBCHHD8548 Stone Fiber