Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef TBCHCT4045 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef TBCHCT4045 18 Inch Stainless Steel Crumb Tray for Turbochef
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | TBCHCT4045 |
| Manufacturer Part # | TBCHCT4045 |
| Height | 0.9" |
| Width | 18.4" |
| Depth | 20.4" |
| Weight | 2.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef TBCHCT4045 Crumb Tray Hhc 2020
