Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef TBCHCT3023 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef TBCHCT3023 4.4 Inch OEM Service Kit Conveyor Oven Maintenance
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | TBCHCT3023 |
| Manufacturer Part # | TBCHCT3023 |
| Height | 4.4" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 22.4" |
| Weight | 1.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef TBCHCT3023 Service Kit Hhc 2020 Con Veyor
