Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef commercial restaurant ranges.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef TBCHCT-4354 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef TBCHCT-4354 4.5 Inch Solid State Relay 120/240V 40A Electric
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | TBCHCT-4354 |
| Manufacturer Part # | TBCHCT-4354 |
| Height | 1.95" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 10.7" |
| Weight | 0.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef TBCHCT-4354 120/240 40a
