RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef TBCHCT-4320 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef TBCHCT-4320 6.15 Inch Filter Air Heavy Duty Hhc O
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | TBCHCT-4320 |
| Manufacturer Part # | TBCHCT-4320 |
| Height | 0.3" |
| Width | 6.15" |
| Depth | 7.15" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef TBCHCT-4320 Filter Air Heavy Duty Hhc O
