RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef oven grill and griddle equipment cleaning chemicals.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial janitorial supplies and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef TBC103180 CS oven grill and griddle equipment cleaning chemicals
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef TBC103180 CS Cleaner 10.5 Inch with 6 Packs/Bundles/Cases
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | TBC103180 CS |
| Manufacturer Part # | TBC103180 CS |
| Height | 8" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 11.5" |
| Weight | 14.64 lbs |
| Hazardous | True |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef TBC103180 CS Cleaner 6/cs, Turbochef Convection Oven Hhb, Convection & Microwave Oven Ngc2 I3 I5, Tornado C3 High H Batch Hhc 2020
