Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef TBC101914 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef TBC101914 0.25 Inch Stand Off OEM Stainless Steel Tool
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | TBC101914 |
| Manufacturer Part # | TBC101914 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 1.05" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef TBC101914 Stand Off #8 32 X 1 F/f 5/16 D
