RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef TBC101408 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef TBC101408 6.15 Inch Screw Hex Head #10 32 X 1/2 Length Corrosion Resistant
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | TBC101408 |
| Manufacturer Part # | TBC101408 |
| Height | 0.65" |
| Width | 6.15" |
| Depth | 10.35" |
| Weight | 0.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef TBC101408 Screw Hex Hd #10 32 X 1/ 2 Lg C
