Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef TBC100506 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef TBC100506 4.1 Inch Smart Card Reader for Turbochef Ovens
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | TBC100506 |
| Manufacturer Part # | TBC100506 |
| Height | 0.9" |
| Width | 4.1" |
| Depth | 4.8" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef TBC100506 Smart Card Reader, Turbo Chef Convection Oven Hhb Hhb2, Convection & Conveyor Oven Hhc-2020 Hhc-3240, Convection & Microwave Oven Ngc Ngc2 Ngo/sota
