Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Turbochef units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Turbochef TBC100481 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef TBC100481 High Voltage Diode 1.5 Inch Turbo Chef Oven Component
| Fits with Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | TBC100481 |
| Manufacturer Part # | TBC100481 |
| Height | 1" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef TBC100481 High Voltage Diode, (2) 1/4" Tab Term, Turbo Chef Convection & Microwave Oven Ngc Ngc2 Ngo/sota, I3 I5
