RestaurantSupply.com is your trusted source for BKI (Barbeque King) cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized BKI (Barbeque King) dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock BKI (Barbeque King) TB0011 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
BKI (Barbeque King) TB0011 3.95 Inch Terminal Block Alf OEM Connections
| Manufacturer | BKI (Barbeque King) |
|---|---|
| Model Number | TB0011 |
| Manufacturer Part # | TB0011 |
| Height | 1" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 6.15" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
BKI (Barbeque King) TB0011 Terminal Block Alf
