Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints TB-500E-25 1.6 Inch Micro Switch Holder for Foodservice Equipment
Item:
#1524879
Technical details
| Manufacturer | Thunderbird |
|---|---|
| Model Number | TB-500E-25 |
| Manufacturer Part # | TB-500E-25 |
| Height | 1" |
| Width | 1.6" |
| Depth | 2.35" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints TB-500E-25 1.6 Inch Micro Switch Holder for Foodservice Equipment