Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints TB-400E-8 10 Inch OEM Body Durable Material for Commercial Kitchens
Item:
#1524878
Technical details
| Manufacturer | Thunderbird |
|---|---|
| Model Number | TB-400E-8 |
| Manufacturer Part # | TB-400E-8 |
| Height | 5.3" |
| Width | 10.2" |
| Depth | 11.35" |
| Weight | 8.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints TB-400E-8 10 Inch OEM Body Durable Material for Commercial Kitchens
$775.53
Unit price
/
Unavailable
