Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints TB-400E-10 8 Inch Gear Box Cover Corrosion Resistant Durable Enclosure
Item:
#1524870
Technical details
| Manufacturer | Thunderbird |
|---|---|
| Model Number | TB-400E-10 |
| Manufacturer Part # | TB-400E-10 |
| Height | 4.05" |
| Width | 8" |
| Depth | 8.15" |
| Weight | 10.91 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints TB-400E-10 8 Inch Gear Box Cover Corrosion Resistant Durable Enclosure
