Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Montague aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Montague units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Montague TB-3-12A cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Montague TB-3-12A 1/8 Inch Mpt Angle Adjustable Pilot Valve 90 Deg
| Fits with Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | TB-3-12A |
| Manufacturer Part # | TB-3-12A |
| Height | 0.38" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell TB-3-12A Pilot Adjustment Valve, [ 1/8" Mpt X 3/16" Cct ] Angle - 90 Deg Adjustable, Csa Approved In Canada And U.s., Royal Range
