Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell aftermarket commercial broilers.
- Engineered to match existing Randell units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Randell TB-3-03 commercial broilers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell TB-3-03 16 Inch Cast Iron Burner with air shutter 12 Inch Burn
| Fits with Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | TB-3-03 |
| Manufacturer Part # | TB-3-03 |
| Height | 16" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 16" |
| Weight | 3.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell TB-3-03 Cast Iron Broiler Burner W/air Shutter, [ 16" ] 12" Burn, Air Shutter A2648 # 26-2230, Rankin-delux Broiler Series Drb.
