Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints TB-12GS-8 3 Inch Meat Pusher Stainless Steel Ergonomic Tool
Item:
#1524855
Technical details
| Manufacturer | Thunderbird |
|---|---|
| Model Number | TB-12GS-8 |
| Manufacturer Part # | TB-12GS-8 |
| Height | 2.95" |
| Width | 3" |
| Depth | 8.05" |
| Weight | 1.73 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints TB-12GS-8 3 Inch Meat Pusher Stainless Steel Ergonomic Tool
$36.12
Unit price
/
Unavailable