Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell aftermarket steam tables and food wells.
- Engineered to match existing Randell units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Randell TB-02 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell TB-02 20 Inch Stainless Steel Radiant Griddle with 1/2 Lip
| Fits with Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | TB-02 |
| Manufacturer Part # | TB-02 |
| Height | 0.71" |
| Width | 1.81" |
| Depth | 8.31" |
| Weight | 7.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell TB-02 Ss Radiant, [ 20" X 4-3/4" ] [ Material .125" Ss] [ 1/2 Lip, Turned, Out On Both Sides 2" Long 3/8" Sq Nar Welded Under V, Pertrudes 1", Rankin-delux Broiler Series Drb Rb-8 Tb-3 Tb-8
