FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer commercial ice cream freezers.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer TAFX79905-SER commercial ice cream freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer TAFX79905-SER 6.75 Inch OEM Shield Kit for M32 and M35
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | TAFX79905-SER |
| Manufacturer Part # | TAFX79905-SER |
| Height | 4" |
| Width | 6.75" |
| Depth | 9.75" |
| Weight | 6.92 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer TAFX79905-SER Shield Kit M32/m35