FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer commercial ice cream freezers.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer TAFX53800-BRN commercial ice cream freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer TAFX53800-BRN 8 Inch Pump Assembly Syrup Heated Electric Brown
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | TAFX53800-BRN |
| Manufacturer Part # | TAFX53800-BRN |
| Height | 4.45" |
| Width | 7.85" |
| Depth | 11.35" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer TAFX53800-BRN Pump Assy Syrup Heated Brown
