RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Thermometer thermometers.
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer TAFX31602 thermometers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Thermometer TAFX31602 Probe Stainless Steel for Refrigeration Compliance Monitoring
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | TAFX31602 |
| Manufacturer Part # | TAFX31602 |
| Height | 0.5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer TAFX31602 358 Probe(new#x82397 Ser )
