RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer commercial ice cream freezers.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer TAF41590-27 commercial ice cream freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer TAF41590-27 30 Amp Electric Relay - Three Pole Design
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | TAF41590-27 |
| Manufacturer Part # | TAF41590-27 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer TAF41590-27 Relay 3 Pole 30a