RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Thermometer thermometers.
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer TAF15176-3 thermometers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Thermometer TAF15176-3 10.55 Inch Single Mix Feed Electric Stainless Steel Unit
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | TAF15176-3 |
| Manufacturer Part # | TAF15176-3 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 10.55" |
| Weight | 1.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer TAF15176-3 Single Mix Feed