RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer commercial ice cream freezers.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer TAF056874-12 commercial ice cream freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer TAF056874-12 Valve Pump Brass Refrigerant Control
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | TAF056874-12 |
| Manufacturer Part # | TAF056874-12 |
| Height | 1.35" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 5.8" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer TAF056874-12 Cap Valve Pump