RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Thermometer thermometers.
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer TAF032260 thermometers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Thermometer TAF032260 0.75 Inch OEM Microswitch for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | TAF032260 |
| Manufacturer Part # | TAF032260 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer TAF032260 Taylor 358 Microswitch
