RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Thermometer thermometers.
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer TAF023316 thermometers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Thermometer TAF023316 3 Inch Brush Blue Bristle Commercial Cleaning Tool
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | TAF023316 |
| Manufacturer Part # | TAF023316 |
| Height | 16" |
| Width | 3" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer TAF023316 Color White, Weight .318 Lb
