RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Thermometer thermometers.
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer TAF022665 thermometers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Thermometer TAF022665 Width 1.7 Inch Epr Valve Durable Elastomer and Stainless Steel
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | TAF022665 |
| Manufacturer Part # | TAF022665 |
| Height | 1.55" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 3.85" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer TAF022665 Epr Valve
