RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke TA-6 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke TA-6 48mm Length 1.312 Inch Diameter 39 Packs Stainless Steel Hinge Pin
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | TA-6 |
| Manufacturer Part # | TA-6 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.9" |
| Depth | 0.9" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke TA-6 Cap Hinge Pin 48x1.312 12ga Sst 39 Pcs
