RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam TA-3540 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam TA-3540 3.7 Inch Tape Insulate Hi Temp for Commercial Kitchens
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | TA-3540 |
| Manufacturer Part # | TA-3540 |
| Height | 0.55" |
| Width | 3.7" |
| Depth | 3.8" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam TA-3540 Tape Hi Temp Insulate 1/ 2"10 Yard/rl
