Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart dishwashing parts and accessories.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart T68064 dishwashing parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart T68064 17 Inch Stainless Steel Beater 140 Quarts for Hobart Mixers
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | T68064 |
| Manufacturer Part # | T68064 |
| Height | 4" |
| Width | 17" |
| Depth | 26" |
| Weight | 13.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart T68064 Beater 140 Qt
