RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex ice machine parts and accessories.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex T5741PMHPBK ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex T5741PMHPBK 6.1 Inch Gas Regulator CO2 Tank Mount Brass Corrosion Resistant
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | T5741PMHPBK |
| Manufacturer Part # | T5741PMHPBK |
| Height | 5.7" |
| Width | 6.1" |
| Depth | 6.95" |
| Weight | 2.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex T5741PMHPBK Regulator Co2 Tank Mount Prima
