Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Dormont cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Dormont dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dormont T3BZ002-24 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dormont T3BZ002-24 3/16 Inch Flexible Pilot Tube Assembly with Nut Ferrule
| Manufacturer | Dormont |
|---|---|
| Model Number | T3BZ002-24 |
| Manufacturer Part # | T3BZ002-24 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 24" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dormont T3BZ002-24 Flexible Pilot Tube Assembly, Corrugated Stainless Steel, 3/16" X 24", With Nut Ferrule And Pilot Head
