RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen T1698 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen T1698 16x22 Inch Insulation Foil Backed Glassboard 3 Lb Density
| Manufacturer | Greenheck |
|---|---|
| Model Number | T1698 |
| Manufacturer Part # | T1698 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Greenheck T1698 Insulation 3 Lb. Foil B Acked Glassboard 16x 22