RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen T1694 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen T1694 5.9 Inch OEM Ignitor Spacer for HVAC and Foodservice Use
| Manufacturer | Greenheck |
|---|---|
| Model Number | T1694 |
| Manufacturer Part # | T1694 |
| Height | 1.2" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 9.7" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Greenheck T1694 Ignitor Spacer