RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen T1640 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen T1640 11/16 Inch Gas Line Grommet Push-in Seal Elastomer
| Manufacturer | Greenheck |
|---|---|
| Model Number | T1640 |
| Manufacturer Part # | T1640 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Greenheck T1640 Grommet Gas Line Push I N Grommet 11 16" Id 5/64