RestaurantSupply.com is your trusted source for APW aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing APW units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket APW T1328X cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW T1328X 22 Inch Cast Iron Radiant to Enhance Heat Distribution
| Fits with Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | T1328X |
| Manufacturer Part # | T1328X |
| Height | 2" |
| Width | 4" |
| Depth | 22.5" |
| Weight | 9.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride T1328X Cast Iron Radiant 22 1/2"
