FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride bakery deck ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride T1243U bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride T1243U 23 Inch Stainless Steel Grate Assembly for Commercial Ovens
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | T1243U |
| Manufacturer Part # | T1243U |
| Height | 1" |
| Width | 23.25" |
| Depth | 31.5" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride T1243U Grate Assembly Long Botto M [xx]