Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Bakers Pride units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bakers Pride T1232A cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride T1232A 19 Inch Baking Stone with Heat-Resistant Material
| Fits with Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | T1232A |
| Manufacturer Part # | T1232A |
| Height | 1" |
| Width | 19" |
| Depth | 36" |
| Weight | 68.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride T1232A This Product Will Ship Ltl