RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen T1229 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen T1229 1.85 Inch High Voltage Solid State Relay 50 Amp P with Durability
| Manufacturer | Greenheck |
|---|---|
| Model Number | T1229 |
| Manufacturer Part # | T1229 |
| Height | 1.15" |
| Width | 1.85" |
| Depth | 2.45" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Greenheck T1229 Solid State Relay 50 Am P High Voltage Ac Input