RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen T1224 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen T1224 3.15 Inch Black Power Cord Seoow/stoow 600v 105c U
| Manufacturer | Greenheck |
|---|---|
| Model Number | T1224 |
| Manufacturer Part # | T1224 |
| Height | 0.9" |
| Width | 3.15" |
| Depth | 13.65" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Greenheck T1224 Power Cord Black 10/4 Seoow/stoow 600v 105c U