Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride aftermarket commercial grills and griddles.
- Engineered to match existing Bakers Pride units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bakers Pride T1217A commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride T1217A 1.74 Inch Replacement Meat Grate Stainless Steel for Bakers Pride
| Fits with Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | T1217A |
| Manufacturer Part # | T1217A |
| Height | 0.56" |
| Width | 1.74" |
| Depth | 9.22" |
| Weight | 14.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride T1217A Replacement Meat Grate For Bakers Pride., See Cross, Reference(s).
