RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride -T1212A cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride -T1212A 6 Inch Top Grate Stainless Steel for Ovens
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | -T1212A |
| Manufacturer Part # | -T1212A |
| Height | 1.5" |
| Width | 6" |
| Depth | 24.25" |
| Weight | 15.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride -T1212A Top Grate Baker's Pride