FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Bakers Pride units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bakers Pride T1187Y cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride T1187Y 24 Inch Baking Stone Fireclay Designed for Commercial Use
| Fits with Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | T1187Y |
| Manufacturer Part # | T1187Y |
| Height | 1.5" |
| Width | 24" |
| Depth | 36" |
| Weight | 129.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride T1187Y This Product Will Ship Ltl