RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride commercial pizza ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride T1166T commercial pizza ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride T1166T 11 Inch Fish Grate Stainless Steel for Seafood Prep
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | T1166T |
| Manufacturer Part # | T1166T |
| Height | 1" |
| Width | 11.3" |
| Depth | 24.5" |
| Weight | 19.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride T1166T Fish Grate (ch/xx)
