Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Bakers Pride units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bakers Pride T1158Y cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride T1158Y 22 1/2 Inch Baking Stone Heat Retentive Durable with Even Baking
| Fits with Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | T1158Y |
| Manufacturer Part # | T1158Y |
| Height | 1.5" |
| Width | 22.5" |
| Depth | 24.5" |
| Weight | 82.69 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride T1158Y This Product Will Ship Ltl