RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen T1132S steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen T1132S 3/4 Inch Hose 27 Inch Long Flex Conduit Airflow Management
| Manufacturer | Greenheck |
|---|---|
| Model Number | T1132S |
| Manufacturer Part # | T1132S |
| Height | 1.75" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 24.7" |
| Weight | 0.84 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Greenheck T1132S Hose 3/4" X 27" Long
