FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Bakers Pride units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bakers Pride T1116X cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride T1116X 25 Inch Refractory Baking Stones Set of 2 with LTL Shipping
| Fits with Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | T1116X |
| Manufacturer Part # | T1116X |
| Height | 2" |
| Width | 25.25" |
| Depth | 29.75" |
| Weight | 150.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride T1116X This Product Will Ship Ltl