RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen T1102 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen T1102 Nut Hexserrated Zinc Industrial Fastener - Durable Corrosion Resistant
| Manufacturer | Greenheck |
|---|---|
| Model Number | T1102 |
| Manufacturer Part # | T1102 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Weight | 0.06 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Greenheck T1102 Nut Hexserratedzinc10 2 4