RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen T1080 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen T1080 0.65 Inch Thermostat Bi Metal for HVAC Systems at 410°F
| Manufacturer | Greenheck |
|---|---|
| Model Number | T1080 |
| Manufacturer Part # | T1080 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 1.05" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Greenheck T1080 Thermostat Bi Metal 410 F
