RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen T1027 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen T1027 3.95 Inch Stainless Steel Pan Holder OEM Support
| Manufacturer | Greenheck |
|---|---|
| Model Number | T1027 |
| Manufacturer Part # | T1027 |
| Height | 0.65" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 18.2" |
| Weight | 1.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Greenheck T1027 Bracket Pan Holder Bo Ttom
